VİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ
Web tasarım sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği web tasarım firması olmak ve başarının devamını getirmek.
Müşterilerimizin, hayallerindeki web sitelerini hayata geçirmek , profesyonel ve yaratıcı çözümler sunmak.

Biz Kimiz?

Çapa Web Tasarım olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim başlıca görevlerimizdendir.Çapa Web Tasarım ile çalışmayı seçen müşterilerin hiçbiri olumsuz yönde tepki göstermemiştir. Müşterilerimiz ile bu bağlılığımızın temelinde iş disiplini ve işimize olan güvene dayalı bir iş organizasyonu vardır.

desktop

Yönetim Paneli

Web sitenize özel yönetim paneli ile web sitenizi siz yönetin.

settings

Web Tasarım

Güçlü kadromuz ile hayalinizdeki web sitelerini hayata geçiriyoruz.

user

Sosyal Medya

Sosyal medya entegrasyonu ile web sitenizi binlerce kişiye ulaştırıyoruz.

phone

Responsive

Responsive hizmetimiz ile web sitelerinizi daha pratik hale getiriyoruz. Responsive hizmetimiz ile mobil uyumlu web sitelerine sahip olabilirsiniz.

pencil

Grafik Tasarım

Sizlere yalnızca web tasarım hizmeti vermeye talip değiliz, sizlere aynı zamanda grafik tasarım hizmetide vermekteyiz.

seo

Seo

Her zaman bir adım daha önde olmanız için web sitelerinizi Seo uyumlu hale getiriyoruz. Seo uyumlu web siteniz ile arama motorlarında öne çıkın ve rakiplerinizden önde olun.

Ekibimiz

Çapa Web Tasarım kendi alanında; eğitimli ve deneyimli olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Mevcut çalışanlarımız düzenli bir eğitim programı almaktadır. Hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.